Prosinec 2010

Budoucí možná slečnu režisérku nenapadá titulek :D

2. prosince 2010 v 15:30 | Den©za |  Co nového se stalo...
...za to mám nějakou zvrácenou potřebu vám sdělit, co se děje v mém životě :D

Ano, Deňule se zbláznila a předevčírem si podala přihlášku na vysokou školu. Nic neobvyklého u maturantky, tedy za předpoladu, že se nehlásíte na obor režie/scénáristika. Takže zatím, co ostatní vystresovaní spolužáci čtou odborné knihy o velikosti cihly, já budu k přijímačkám točit film :D ( teda ne, že bych k ostatním přijímačkám a k pohovorům apod. takové knihy číst nemusela...)

Takže, má to být jakékoliv audiovizuální dílo do deseti minut a musím to natočit do ledna. Bohužel není zadané žádné téma...bohužel proto, že taková naprostá volnost je mnohem těžší. A já se strašně těším, až na tom budu pracovat, jen mě momentálně nenapadá, co konkétně natočit. No a k němu samozřejmě předložit technický scénář. A pak ještě taky asi tříminutový autobigrafický snímek... jak natočit něco zajímavého o takovém nezajímavém paku fakt nevím :D Takže teď mám o zábavu postaráno...

Jinak na blogování, psaní básniček a povídek teď bohužel nemám moc čas. Můj život je teď škola, škola a zase škola a už mi to pěkně leze na nervy a navíc mně ta přemíra učení ničí kreativitu :D někdy mám pocit, že už to nezvládám, ale co mi zbyde než jít dál.

Co mě drží nad vodou, jsou přátelé, to, že se těším na ten film (já vím, že jsem šílená :D) a akce. Nejvíc jsem si to užila minulou sobotu ve Zlíně na zimním Masters of Rock. Symphonity, Varg a Freedom Call byli fakt skvělí, ale nomhli konkurovat hvězdám večera. Měla jsem to štěstí, že už když hráli Pretty Maids, tak jsem se procpala do první řady, kde jsem samozřejmě zůstala až do konce. Stratovarius patří mezi mé nejoblíbenější kapely, takže být na ně v první řadě byla euforie, prostě něco nezapomenutelného, nepopsatelného. A u legendy Helloweenů nebyla má radost o nic menší. Perfektní. A na konci, když házeli do publika nafukovací helloweenské dýně a já jednu chytila, tak jsem byla v sedmém nebi :)

Teď jsem nemocná, což je taky jediný důvod, že mám čas psát na blog, ale do soboty musím být OK. Máme totiž stužkáč. Nevím, jestli se mám těšit, protože si na oficiality moc nepotrpím, ale na druhou stranu zase budu s lidma, kteří jsou stašně v pohodě :)

Takže asi tolik z mého, teď trošku hektického života :D Doufám moji milí čtenáři, že se vám zas brzy ozvu...ale slibuju, že po maturitě určitě :D

Vaše Den©za