...prostě tak trochu já xD

8. května 2009 v 21:24 | Den©za |  Tak trochu já...
No, tak jsem si říkala, že by asi ode mě bylo slušné se vám alespoň trochu představit xD

Ne, že by to bylo zrovna jednoduché. Charakteristika takového paka se píše těžce, proto se o ni ani nebudu pokoušet xD. Doufám, že si snad obrázek uděláte sami ;)
Snad vám v tom pomůže tento velmi nudný a neoriginální dotazník xD

Typické základní údaje:

Časy mého života...

...narození: cca 9:30
...1.den ve škole: 8:00
...o víkendu spím do: 11:00
...slavit jsem schopná do: 5:00
...teď je: 20:50

Místa mého života...

...narození: porodnice
...domov: prostě DOMA
...kde se cítím dobře: tam kde jsou lidi, které mám ráda.
...kde se cítím špatně: ve sklepě plném pavouků
...kde jsem teď: u počítače

Pocity mého života...

...většinou: bláznivost (nebo nevím jak bych to nezvala), optimismus
...občas: melancholie
...které mě naplňují: že jsem něco udělala dobře, že jsem někomu pomohla
...které nemůžu vystát: zoufalství, vztek, smutek
...momentální: dobré;)

Kecy mého života...

...nejčastější: (v poslední době) ,,Zrovna jsem na to myslela!"
...nejoblíbenější: ,,Demence je mocná a je třeba za ni bojovat."
...kterýma štvu lidi: různé odborné slova, lidi kolem mě už to nemůžou vystát xD
...nejhorší: ,,Nikoho jiného než ....... si nevezmu." - ani bych si to nepamatovala, kdyby mi to kámoška pořád nepředhazovala xD
...momentální: nemluvím......já si totiž zpívám xD

Závislosti mého života...

...největší: závislost na přátelích
...které se asi už nezbavím: na čokoládě
...kterou mám s někým společnou: na hudbě
...co může někoho štvát: závislost na blbých kecách?
...momentální: závislost na tom žít a nejenom existovat.

Moc ráda mám:

Človíčky

...rodinku a přátele: nejbližší lidi, které mám moc ráda a bez kterých by nebyl můj život tím čím je.Lidi které mám nejenom ráda, ale kterých si i vážím.
...ostatní příbuzenstvo: tetičky a strýčky, co si stěžují jaktože už nerostu xD
...kluky: no jó,jsem holka tak jasně, že mám ráda kluky,která holka nemá? Hlavně takové před kterými se můžu cítit sama sebou a kteří jsou v pohodě;)
...lidi celkově: ráda poznávám nové lidi a jsem ráda s lidmi kteří mají podobné názory, zájmy a jsou pro každou srandu :)

Zvířata

...kočky: mám černou kóču Niki, se kterou nemám strach že bych se někdy nudila a která právě má koťátka :)
...psy: žádného bohužel nemám:( ale když jsem byla s kámoškou na procházku s jejím, stálo to za to :)
...další: třeba v ZOO se mi líbili lemuři, ale ty bych doma asi vážně mít nemohla xD

Sport

...turistiku: úplně první sport, který dělám už tak od 11 měsíců xD
...ježdění: třeba na kole, na in-linech, na koleběžce, kdysi jsem zkoušela i skejt, ale nedopadlo to dobře xD
...zimní sporty: jako třeba bruslení, lyžování, ale klidně si i zasáňkuju :)
...pinkání: nikdy jsem to neuměla, ale vždycky mě to bavilo a to je hlavní, ne?Takže třeba tenis, softball nebo badminton
...ostatní: jako třeba plavání, aikido, potápění, hry s míčem, petangue, bowling, minigolf....ani nevím jestli to jsou všechno sporty a rozhodně nejsem ta co by všechno uměla, ale to není podstatné, podstatné je kolik si u toho užijem zábavy ;) a pak mě bavily i takové co jsem zkoušela jednou v životě, jako střelba, střelba z luku nebo paintball


Kulturu

...knížky: čtu hodně ráda, hlavně sci-fi a fantasy, ale ráda si přečtu i nějakou odbornou knížku z oblasti psychologie. Už několikrát jsem se pokoušela něco sama napsat, ale nikdy jsem to nedotáhla do konce. Tak asi zůstanu u psaní blbých keců a scénářů
...filmy: ráda se kouknu na dobrý film, ale opravdu DOBRÝ (čímž nemyslím instruktážní video k pitvě ryby nebo politický projev xD )
...divadlo: do divadla chodím zřídka, ale když už, tak si to tam užiju, prostě mě to baví. A nejvíc mě baví můj divadelní kroužek pro děti :)
...obrázky: ne, na výstavy zas tak často nechodím xD , ale když mám náladu a hodně inspirace, tak občas sama něco stvořím xD
...fotografování: (i když tomu, co já vytvářím, se tak mnohdy říkat nedá) fotím hodně ráda, až na to, že to co z toho vyleze, jsou hodně "zajímavé" fotky xD
...hudbu: tak teď můžu říct, že jsem docela závislák. Hudbu si pouštím při učení, při zábavě, když někam jedu, když jsem na kompu (no kdyby vás zajímalo, co poslouchám v tenhle moment, tak Be quick or be dead)...prostě kdekoliv. A co se žánru týká, tak na postu nejvyšším v mém pomyslném hudebním žebříčku je metal :)( No a když už byste chtěli nějaké konkrétní skupiny, tak např. Children of Bodom, Nightwish, Adema, Iron Maiden, Slipknot, Nirvana, Metallica, System of the down.....atd.)

To ostatní

...koncíky a fesťáky: na prvním festivalu jsem byla asi v 10 letech xD Patří to k hudbě, já vím, že CDčko si můžu pustit i doma, ale tu ATMOSFÉRU mi nic nevynahradí. A právě včera jsem si koupila s kámoškou lístek na Masters of Rock, tak se moc těším ;)
...hry: spolu s kámoškou rády vymýšlíme hry pro naše mladší sourozence, kámoščiny příbuzné. Vždycky je to hrozná sranda. Jenom někdy přemýšlím, jestli si to víc užijem my nebo ty děcka xD
...akce: akce mám moc ráda. Ať už to jsou nějaké akcičky s DE nebo narozeninové oslavy xD Nejlepší jsou ty, které jsou u nás nebo u kámošky doma. Ty chvíle srandy a naprostého odvazu jsou k nezaplacení ;)
...Dement Experts: tuhle bandu lidí fakt žeru xD. Skupinka lidí u kterých je ukazatel demence cca na stejné úrovni jako ten můj a kteří jsou pro každou, byť sebešílenější srandu ;) A která, jen tak mimochodem, točí filmy:) (no to jsem nazvala asi moc honosně xD)
..komp: i když nejsem žádný závislák, tak bych se bez kompu asi neobešla. Ráda píšu články sem, sem tam něco vytvořím v nějakém grafickém programu nebo si zahraju hru.( Hraju hlavně adventury.) A teď mě hrozně začalo bavit stříhat filmy (No ty výsledky bych ale raději nekomentovala xD)
...volno: kdo by neměl rád čas, kdy si může odpočinout nebo zažít něco neobyčejného? Kdo tvrdí, že ne je pokrytec. Já mám volno moc ráda a klidně se k tomu přiznám ;)
...adrenalin: loni jsem byla v lanovém centru a parádně jsem si to tam užila. Někdy bych chtěla zkusit slézat nějakou pořádnou skálu a mým velkým snem je si skočit s padákem. Asi jsem fakt divná xD
...cestování: ráda někam jezdím. A občas pro mě platí věta ,,I cesta je cíl" A je to jedno kam, ať už je to do cizí země nebo jen v ČR. Každopádně, kdybych měla možnost se podívat do hodně zemí, tak bych nebyla vůbec proti.
...noc: mám ráda tu zvláštní noční atmosféru tiché krajiny. Docela ráda jen tak sedím na okně a pozoruju hvězdy...
...filozofování: hrozně ráda rozpitvávám nějaký problém. Hloubám a přemýšlím nad ním a snažím se dostat až k samotné podstatě věci. Nevím proč, ale moc mě to baví. Asi bych někdy o tom měla pofilozofovat. Myslím tedy jsem..
...hloubku: bude to znít divně, zvlášť od člověka jako jsem já, ale mám ráda hloubku. Přesněji řečeno mám ráda všechno co má nějakým způsobem hloubku a není to povrchní. Něco nad čím se člověk musí pozastavit a to ho posune někam dál.
...psychologii: tuhle vědu jsem si vážně oblíbila. Nejradši bych se jí v budoucnu věnovala profesionálně. Kdyby proti tomu nebylo hlasitě protestováno, tak bych zřejmě celé své okolí zaplavila testama osobnosti a všechny bych podrobila zkoumání xD ( samozřejmě, že přeháním)
...záhady: občas mám tendence zajímat se o záhadné, tajemné a podivné věci. Možná je to způsobeno mojí zálibou ve sci-fi a fantasy. I když kdo ví kde je pravda?
...fantazii: je to můj dar i prokletí zároveň. Přesto bych se bez ní asi neobešla ;)
...jídlo: a teď z výšin, zpět k prostým věcem xD Jídlo mám fakt ráda. K nejoblíbenějším patří asi čokoláda, pizza, řízek, smažený sýr, kuře s rýží na kari, zmrzlina, čína....a tak bych mohla pokračovat ještě hodně, hodně dlouho xD
...pití: nemyslím tím žádný alkohol, to ne! Spíš vodu z vodovodu, Mattonku nebo Kofolu ;)
...kecání: jedna z mých oblíbených činností. Ostatně myslím si, že tohle je oblíbená činnost spousty lidí, až na to, že málokdo se k tomu přizná ;)

Dobré vlastnosti a všechno to další, na co jsem si nevzpoměla:)

Fakt nemusím:

Některé vlastnosti

jako - závist, sobectví, sebestřednost, nenávist, krutost, pýchu...

Některé lidi

ty co ubližují jiným, ti co se povyšují, lidi co si myslí, že jedině oni jsou ti nejlepší a dávají to ostatním významně najevo, zlé lidi, lidi co odsuzují druhé aniž by je znali

Ostatní

...pavouky:kdysi jsem trpěla přímo arachnofobií, teď se to pomalu zlepšuje, ale stále je nijak nemiluju.
...zrcadla: xD někdy se do něho podívat, je fakt šok xD

Na závěr

Si myslím, že jste dobří, že jste se dočetli až sem ( budiž vám obdiv). Slibuju, že nudnější článek už snad nestvořím ;)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronny Ronny | Web | 10. května 2009 v 16:51 | Reagovat

Tak teď budu za kontrolora já, chachá xD
Ale...nějak není co vytknout, všechno je pravda. Celá naše Deňule :)
btw: Vlastně něco ti tam přece jenom chybí - lusková omáčka s játry v igelitovém sáčku *ROFL*

2 Den©za Den©za | Web | 10. května 2009 v 20:22 | Reagovat

Hmm, to tam radši psát nebudu...třeba, kdyby se někomu moje tvorba extrémně nelíbila, tak by mi tu omáčku potom poslal poštou v instantní formě xD *ROFL*

3 digital watches digital watches | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:26 | Reagovat

A. He wanted to get to the second-hand shop!
http://www.theirwatches.com/

4 ball gowns evening dresses ball gowns evening dresses | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 9:10 | Reagovat

A. Mockaroni!

5 flower girl dresses 2013 flower girl dresses 2013 | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:43 | Reagovat

Q. What would you call two banana skins?
http://www.spelldress.net/wedding-dresses-lace-wedding-dresses.html

6 gowns evening wear gowns evening wear | E-mail | Web | 2. května 2013 v 8:28 | Reagovat

A. Because it saw a lolly pop!
http://www.queweddingdresses.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama